במה אנחנו מאמינים?

אנחנו מאמינים גדולים בכוחו של האדם לחולל שינוי במציאות חייו ובסביבתו, מאמינים שמחשבה חופשית והתבוננות שקטה מאפשרות עיצוב מציאות ונפעמים כל פעם מחדש מכוחו האדיר של הטבע לרומם ולאפשר את כל הטוב הזה.

dav

את מסעות הקמתי לאחר יותר מעשור בו הובלתי קבוצות מיוחדות וצוותי עבודה מיוחדים בשטח. לאורך שבילי ארצנו היפה גיליתי את עוצמתו של הטבע והשפעתו כמאיץ תהליכי שינוי, צמיחה והתפתחות אצל המבקשים להתבונן עמוק יותר ולמצוא את המשך דרכם. גישת העבודה שלנו בשטח מבוססת על ההבנה כי הרגשי קשור באופן הדוק לקוגניטיבי ואלו שני כוחות גדולים שמשפעים על התנהגותנו. במעבר ממרחב העבודה השגרתי של המשרד למרחבים הפתוחים של הטבע משתנה הקשר בין הכוחות הללו ובאמצעות הנחייה מתאימה מתאפשר חלון הזדמנויות לשינוי התנהגות ולמידה התנסותית אפקטיבית.

דרך העבודה שלנו כוללת הקפדה גדולה על הבנת הצרכים של הלקוחות שלנו על כל הרבדים טרם היציאה לשטח. אנחנו משקיעים המון בלמידה, מקדמים שותפות ושקיפות בכל תהליכי בניית התוכן. מקפידים על מיפוי עדכני ותיאום ציפיות מדויק לגבי תפוקות עתידות נדרשות ונותנים שירות ברמה הכי גבוהה, גם בשטח.

אנחנו מאמינים גדולים בשיתופי פעולה, בתעוזה, מקוריות ויצרתיות. ומאוד אוהבים לעבוד עם יועצות ויועצים ארגוניים, מנהלות ומנהלי משאבי אנוש ומפתחי הדרכה.

להתראות בשטח

אילון פלד