שביל ישראל – בשביל הבריאות

הליכה היא פעולה טבעית עבורנו. 

זו פעילות גופנית אולטימטיבית אשר מפעילה וממריצה את כל מערכות הגוף מבלי חשש לנזק ולכן מומלצת לכל אדם, בכל גיל ובכל מצב של כושר גופני. במציאות בה האדם המערבי הממוצע יושב 9 שעות ביום, יותר ממה שאנו מקדישים לשינה, הגיע הזמן לקום ופשוט להתחיל ללכת.

"שביל ישראל" מתפתל בהרים, ואדיות, יערות, יישובים, נחלים, מעיינות, לצד דרכים סלולות ובשמורות טבע, עובר דרך אתרים היסטוריים שפזורים לאורכו ותופעות טבע ייחודיות. שביל ישראל מגלם ערכי טבע ונוף, מורשת, מסורת ודת, רב תרבותיות ומפגש מרהיב ומרתק של החברה הישראלית. לאורכו של השביל צועדת כלל ההוויה הישראלית, אנחנו מזמינים אתכם לקום ולהצטרף.

מטרת הפעילות

  • קידום בריאות ואיכות חיים בתוך הארגון
  • יום גיבוש, ספורט וכיף בטבע

אז איך זה עובד?

בשלב הראשון אנחנו עושים סגירות ותיאומים עם הלקוח לגבי מתווה הפעילות הכוללות בין השאר את אופי הקבוצה וגודלה, מיקום גיאוגרפי של הפעילות. כמו כן נושאים שמעסיקים את הארגון והיו רוצים לשזור עיסוק בהם במהלך הפעילות, סגנון ואופי חבילת האירוח של הפעילות, בחירת תוכן משלים לפעילות (שיעור ציור בטבע, שיעור יוגה פתוח, ריברסינג, מיינדפולנס, שיעור מדיטציה, הרצאות אורח בנושאים שונים וכו').

מתווה מאורגן של הפעילות מועבר לפני הפעילות והזמנה מיוחדת נשלחת למשתתפים.

מה עוד צריך לדעת?

את הפעילות ניתן לקיים במתכונת חד יומית, דו יומית עם לינה וגם כקבוצת רכבת בתוך הארגון שמתקדמת על מסלול שביל ישראל בכמה מועדים. אנחנו נשמח לעזור לכם לפתוח קבוצת איכות של שביליסטים בתוך הארגון וללוות אתכם בפעילות הקבוצה על שביל ישראל. ניתן לשלב בפעילות הקבוצה הליכה, ריצה ורכיבה על אופניים במקטעים שונים של השביל. ניתן לשלב בפעילות גם שיתופי פעולה עם פרויקטים חברתיים שונים וגם יוזמות מיוחדות למען ההולכים על השביל.

המסעות של אילון לפיתוח צוות, מאפשרים חויה מעצימה ובלתי אמצעית, המקרבת את המשתתפים אחד לשני ומגדילה את מרחב ההבנה והשיתוף בינהם. כל התנסות במתודה והמפגש עם אילון היו לחויה שהותירה חותם ושפה בארגון.